Windy kotwiczne & akcesoria

Elektryczna winda kotwiczna, to komfort i bezpieczeństwo na każdej jednostce pływającej. Brak konieczności dźwigania kotwicy oraz wyciągania mokrej liny kotwicznej doceni każdy wędkarz i wodniak.
30_img_7699_c_zw_1
TRAC, jest światowym liderem produkcji wind kotwicznych. W ofercie firmy znajdują się dwie serie elektrycznych wind kotwicznych.
Seria podstawowa to urządzenia które nawijają oraz odwijają linę z wciągarki, za pomocą wbudowanego silnika elektrycznego.
Seria „AutoDeploy” , jest dodatkowo wyposażona w wyłącznik krańcowy. Pozwala to na opuszczenie kotwicy za pomocą pojedynczego przyciśnięcia przycisku A/D, bez konieczności ciągłego trzymania przycisku „dół”. Winda zacznie odwijać linę i sama zatrzyma jak kotwica dotknie dna. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy plątania się liny na wciągarce. Nie ma też potrzeby ciągłej obserwacji wciągarki, tak żeby przestać odwijać w momencie kiedy kotwica dotknie dna. W przypadku montażu urządzenia w bakiście, funkcja AutoDeploy jest niezbędna. Podczas kotwiczenia w ciężkich warunkach, uruchomiona funkcja „AutoDeploy” pozwoli również na odwinięcie większej ilości liny bez ryzyka jej splątania.
W naszej ofercie znajdują się również wszystkie części zamienne do modeli z aktualnej, jak i z poprzednich lat produkcji. Zapewniamy serwis, montaż oraz doradzimy który model najlepiej dobrać.
kotwice-riverElektryczne windy kotwiczne najlepiej używać z dedykowaną kotwicą typu RIVER lub GRZYBEK. Dzięki takiemu rozwiązaniu można pływać z podniesioną kotwicą, która  jest zabezpieczona w rolce kotwicznej. Dostępne u nas modele można dobrać pod kątem łodzi oraz typu akwenu po jakim będziemy pływać.

Większość wyciągarek kotwicznych TRAC, posiada rolkę kotwiczną w zestawie. Można również stosować dodatkowe rolki, robione na zamówienie tak aby dobrać kotwicę wraz rolką kotwiczną pod konkretny model łodzi. W naszej ofercie znajdują się rolki TRAC, rolki ze stali kwasoodpornej do kotwic RIVER/GRZYBEK oraz rolki pod kotwice jachtowe
Elektryczną Windę Kotwiczną TRAC, można montować również za pomocą dedykowanych płyt montażowych. Znacząco ułatwią montaż na rufie lub burcie łodzi. Montaż na dziobie, rzadziej wymaga płyty montażowej. Istnieje również szybko-złącze za pomocą którego, umożliwia demontaż windy z łodzi, w szybki i wygodny sposób.

Na wszystkie produkty udzielamy 2 letnią gwarancję.

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą, zapraszamy do naszego sklepu online.


ATANA

Ul, Piłsudskiego 10, 05-822 Milanówek, Polska.

Telefon: +48 608 565 223

Email: sklep@atana.pl

Komentowanie jest wyłączone